Series
Ratings
38
Oh My GhostRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0- Incomplete LifeRated ★ 5.0
- 데스노트Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Midnight Diner: Tokyo Stories Season 1Rated ★ 5.0
Mysterious Thief Saint TailRated ★ 5.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 5.0- Midnight Diner Season 2Rated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 3Rated ★ 5.0