Titles you rated
My GirlRated ★ 4.5
Queen of HousewivesRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 4.5
You're BeautifulRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.5
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
Woman of DignityRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0