Titles you rated
AftersunRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
After YangRated ★ 4.5
Basic InstinctRated ★ 3.5
ChefRated ★ 3.5
The Twilight SamuraiRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 4.0
Call Me ChihiroRated ★ 3.0
Still AliceRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Paranoid ParkRated ★ 4.0
A River Runs Through ItRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
American PsychoRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0