Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
American PsychoRated ★ 3.5
From Dusk Till DawnRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
YesterdayRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
The TerminalRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Berserk: The Golden Age Arc 3 - The AdventRated ★ 4.0
AntzRated ★ 3.5- The ScamRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
Total RecallRated ★ 4.0
Venom: The Last DanceRated ★ 1.0
Love in the Big CityRated ★ 3.0
CallRated ★ 2.5