Movies
Ratings
97
The HostRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 3.5
The Kissing Booth 2Rated ★ 2.5
The Kissing BoothRated ★ 3.0
The Hateful EightRated ★ 2.5
Farewell My ConcubineRated ★ 2.0
Crayon Shin-chan: The Secret Treasure of Buri Buri KingdomRated ★ 2.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 3.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.0
The Princess DiariesRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
School of RockRated ★ 3.5
ChefRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.5
The Parent TrapRated ★ 3.5
MulanRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0