Titles you rated
SearchingRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
The PianistRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 3.5
RudderlessRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 3.5
Fantastic Mr. FoxRated ★ 3.5
About a BoyRated ★ 3.5
DesperadoRated ★ 3.5
DreamgirlsRated ★ 3.5
Happy TogetherRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.5
Scent of a WomanRated ★ 4.0
Demolition ManRated ★ 3.5
My Wedding CampaignRated ★ 3.5