Titles you rated
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Abnormal SummitRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 5.0
The Great DoctorRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0