Titles you rated
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
My Annoying BrotherRated ★ 4.0
The FounderRated ★ 5.0- 18 - Eighteen NoirRated ★ 3.5
ProtégéRated ★ 5.0
Infernal Affairs IIIRated ★ 5.0
The PrisonRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 4.5
Beastie BoysRated ★ 5.0
Insadong ScandalRated ★ 4.5
TraffickersRated ★ 4.5
The KingRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 3.5
FriendRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.5
The UnjustRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 4.5