Titles you rated
One Well-Raised DaughterRated ★ 3.0
Shine or Go CrazyRated ★ 3.5
Orange MarmaladeRated ★ 3.5
The King's DoctorRated ★ 4.0
Pots of GoldRated ★ 4.5
Missing NineRated ★ 3.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 4.5
EXO Next DoorRated ★ 5.0
Bring It On, GhostRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
IRISRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 3.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.0
Crime Scene 3Rated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.0