Titles you rated
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Heart Signal Season 3Rated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 2.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 1.5
Let's EatRated ★ 1.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.5
SignalRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0