Series
Ratings
24- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 5.0
AemaRated ★ 3.5
TriggerRated ★ 4.0
AwakenRated ★ 4.0
Disenchantment Season 5Rated ★ 4.0
DisenchantmentRated ★ 4.0
DisenchantmentRated ★ 4.5
DisenchantmentRated ★ 4.5
DisenchantmentRated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 3.5
Doctor ChaRated ★ 4.0
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 5.0
QueenmakerRated ★ 4.0
SomebodyRated ★ 4.0
Crash Course in RomanceRated ★ 4.0
Birthcare CenterRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
Inventing AnnaRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0