Titles you rated
A Simple FavorRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.5
HalfwayRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
Patisserie Coin De RueRated ★ 3.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 5.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 3.0
After the RainRated ★ 3.0
WonderRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 4.0
17 AgainRated ★ 3.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.5
Wanee & JunahRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.5