Titles you rated
Romantics AnonymousRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 4.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Sex Education Season 4Rated ★ 4.5
SirensRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.0
The Ultimatum: Queer Love Season 1Rated ★ 3.5- K-foodie meets J-foodieRated ★ 3.0
- Blue Lock VS. U-20 JAPANRated ★ 4.5
Blue LockRated ★ 4.0
Sakamoto DaysRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- 하트페어링Rated ★ 3.5
- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5