Titles you rated
EquilibriumRated ★ 2.0
The UnjustRated ★ 4.0
MindhuntersRated ★ 2.5
Perfect NumberRated ★ 3.0
Never Back DownRated ★ 3.0
Memoir of a MurdererRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
The Accidental DetectiveRated ★ 3.5
Dead EndRated ★ 4.0
Sword MasterRated ★ 1.5
BrokenRated ★ 4.0
The VanishedRated ★ 3.0
Hail the JudgeRated ★ 4.0
Dark PlacesRated ★ 5.0
FelonRated ★ 5.0
KikujiroRated ★ 3.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 2.0
Hostel: Part IIRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Reign of FireRated ★ 2.5