Titles you rated
Fashion KingRated ★ 3.0
Incarnation of MoneyRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Angry MomRated ★ 4.5
Empress KiRated ★ 3.5
Chicago TypewriterRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
RememberRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.5
The Sound of Your HeartRated ★ 4.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5