Titles you rated
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Hotel Transylvania 2Rated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.5
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 3.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 5.0
The Good DinosaurRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
CinderellaRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 3.0
Frozen FeverRated ★ 3.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0