Movies
Ratings
424
MantisRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
UprisingRated ★ 3.0
Hidden FaceRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 4.0
The Old Guard 2Rated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.5
Our Little SisterRated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 4.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
AlienoidRated ★ 3.5
RansomedRated ★ 3.5
Kill BoksoonRated ★ 3.0
BrokerRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Secret SunshineRated ★ 4.5
MorbiusRated ★ 2.5
UnchartedRated ★ 3.0