Titles you rated
Alone in LoveRated ★ 5.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
Nine PuzzleRated ★ 4.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
TempestRated ★ 3.5
Low LifeRated ★ 4.0
Head Over HeelsRated ★ 3.0
The DefectsRated ★ 4.5
TriggerRated ★ 4.0
Adventure by Accident Season 1Rated ★ 4.0
Temperature of LoveRated ★ 5.0
AnnaRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 5.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
The First FrostRated ★ 4.0
Hidden LoveRated ★ 5.0
Dear HongrangRated ★ 4.5
The TrunkRated ★ 3.5
Adventure by Accident Season 4Rated ★ 4.0