Movies
Ratings
234
UpRated ★ 4.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0
Be with YouRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
The Shape of WaterRated ★ 5.0
The InternRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 5.0
Steel RainRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 3.5
ThorRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.0
The ExecutionerRated ★ 0.5
White: The Melody of the CurseRated ★ 1.0- PapaRated ★ 3.5
WindstruckRated ★ 3.5