Series
Ratings
51
Bridal MaskRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
The King Dae JoyoungRated ★ 3.5
First Wives' ClubRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
HeartstringsRated ★ 2.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.5
Oh My VenusRated ★ 3.0
Protect the BossRated ★ 3.5
JumongRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 2.0
My PrincessRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 2.5
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 3.0