Series
Ratings
402- Fighting SpiritRated ★ 1.0
BartenderRated ★ 2.0- Run HanyRated ★ 2.0
Full Metal Panic? FumoffuRated ★ 3.0
Gensomaden SaiyukiRated ★ 2.5
Full Metal Panic!Rated ★ 3.0
Shaun the SheepRated ★ 1.0
Hikaru no GoRated ★ 2.0- Twin Princess of Wonder PlanetRated ★ 3.0
Fushigi Yuugi: The Mysterious PlayRated ★ 3.0- Freshly Baked!! Ja-panRated ★ 4.0
Lady StormRated ★ 4.5
Paranoia AgentRated ★ 3.0- Always! Super Radical Gag FamilyRated ★ 4.0
Super Radical Gag FamilyRated ★ 3.0- 원한 해결사무소 리붓Rated ★ 5.0
- 원한 해결사무소Rated ★ 5.0
Eden of the EastRated ★ 2.0- TorikoRated ★ 1.0
- 장금이의 꿈 2기Rated ★ 4.0