Titles you rated
The HimalayasRated ★ 2.5
Our TimesRated ★ 2.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 2.5
Finding DoryRated ★ 3.0
Frozen FeverRated ★ 2.5
Ouija: Origin of EvilRated ★ 2.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
HauntersRated ★ 1.5
ThorRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
SplitRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 2.5
Train to BusanRated ★ 1.5