Titles you rated
DexterRated ★ 5.0- Magic Kid MasuriRated ★ 5.0
- Nine Tailed FoxRated ★ 1.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
Famous PrincessesRated ★ 3.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 3.0- Ullabulla BluejjangRated ★ 3.0
One PieceRated ★ 5.0
Pretty Soldier Sailor MoonRated ★ 4.0
A Series of Unfortunate EventsRated ★ 5.0- Fairy CommiRated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 5.0
Red Riding Hood ChachaRated ★ 4.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 5.0
I Live AloneRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.5
My FamilyRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Save MeRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 4.5