Titles you rated
While You Were SleepingRated ★ 4.0
Temperature of LoveRated ★ 4.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.0
Because This Is My First LifeRated ★ 2.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Let's EatRated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 5.0
Witch HuntRated ★ 4.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 3.5
Worlds WithinRated ★ 5.0
Voice season1Rated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 2.5
GoblinRated ★ 3.5