Titles you rated
The Fate of the FuriousRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Hotel Transylvania 3: Summer VacationRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
EnchantedRated ★ 3.5
Mr. Bean's HolidayRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 4.0
Love On-AirRated ★ 3.0
Summer Days With CooRated ★ 4.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 5.0
Hotel Transylvania 2Rated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 4.0