Titles you rated
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
Becoming JaneRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.5
The Princess DiariesRated ★ 4.5
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 5.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 5.0
CinderellaRated ★ 4.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
Pokémon the Movie White: Victini and ZekromRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 5.0
Big Fish & BegoniaRated ★ 4.0
The MermaidRated ★ 3.0
Tales of the NightRated ★ 4.5
The Secret of MoonacreRated ★ 4.5
Into the WoodsRated ★ 4.5
The Imaginarium of Doctor ParnassusRated ★ 4.0
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 4.5
Peter PanRated ★ 4.5
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 4.0