Movies
Ratings
228
Romance of Their OwnRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
Before SunsetRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.0
Girl with a Pearl EarringRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
What Happened to MondayRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
HauntersRated ★ 3.5
On Your Wedding DayRated ★ 4.5
Tough as IronRated ★ 3.5
Keys to the HeartRated ★ 4.0
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 3.0