Series
Ratings
38
Grand PrinceRated ★ 3.5
A Love So BeautifulRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
The Prince of TennisRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
Kuroko's BasketballRated ★ 5.0
Kuroko's BasketballRated ★ 5.0
Kuroko's BasketballRated ★ 5.0
Secret Love AffairRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.0
True BloodRated ★ 3.0
True BloodRated ★ 3.0
True BloodRated ★ 3.5
True BloodRated ★ 3.5
True BloodRated ★ 3.5
The RebelRated ★ 4.0