Titles you rated
- Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 5.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0
JinRated ★ 5.0
JinRated ★ 5.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 4.5- Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 5.0
- Legend of Mi YueRated ★ 3.5
Voice season1Rated ★ 4.0- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
Legal High 2Rated ★ 4.5
Legal HighRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.0
Witch's RomanceRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 5.0
We're Millennials. Got a problem?Rated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0