Movies
Ratings
23
Sing StreetRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 3.5
Worst WomanRated ★ 3.5
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 3.0
17 AgainRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 2.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 2.0
Love On-AirRated ★ 2.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
My Little BrideRated ★ 1.5
Too Beautiful to LieRated ★ 2.0
Love 911Rated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 2.0