Titles you rated
Midnight SunRated ★ 5.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 2.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 5.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 5.0
BelieverRated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 5.0
Treasure PlanetRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 1.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Keys to the HeartRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 4.5
The SwindlersRated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 3.5