Titles you rated
MasterRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 5.0
The KingRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.5
Hide and SeekRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 5.0
The Miracles of the Namiya General StoreRated ★ 5.0
Flying ColorsRated ★ 4.0
I Am a HeroRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
The Boy and the BeastRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0