Series
Ratings
34- Men on a MissionRated ★ 3.0
White CollarRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.0
Mr. OsomatsuRated ★ 3.0
House of CardsRated ★ 3.0
House of CardsRated ★ 2.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 2.5
SignalRated ★ 2.5
Reply 1988Rated ★ 3.0
House of CardsRated ★ 3.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.0
Queen of AmbitionRated ★ 3.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.0
Emergency CoupleRated ★ 3.0
Anne with an ERated ★ 3.0
The Asterisk War 2nd seasonRated ★ 3.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 2.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.0