Titles you rated
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Doctor StrangerRated ★ 5.0
Squad 38Rated ★ 5.0
GrimmRated ★ 5.0
GrimmRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 5.0
GrimmRated ★ 5.0
GrimmRated ★ 5.0- Gokusen Season 3Rated ★ 5.0
Gokusen Season 2Rated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 5.0
Angry MomRated ★ 5.0
All About My MomRated ★ 5.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 5.0
GrimmRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 5.0- GokusenRated ★ 5.0