Titles you rated
- Love ResetRated ★ 4.5
Ron’s Gone WrongRated ★ 4.0
CyranoRated ★ 3.0
EncantoRated ★ 4.5
Dear Evan HansenRated ★ 3.5
The Suicide SquadRated ★ 4.0
Raya and the Last DragonRated ★ 4.5
SoulRated ★ 4.5
Space SweepersRated ★ 3.5
TrollsRated ★ 4.5
Il MareRated ★ 4.5
OnwardRated ★ 4.5
Trolls World TourRated ★ 3.0
UpRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.5
Hedwig and the Angry InchRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 4.0