Titles you rated
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Clockwork PlanetRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0- Hinako NoteRated ★ 5.0
Drinking SoloRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 5.0