Series
Ratings
13
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 3.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0