Titles you rated
Battle RoyaleRated ★ 1.5
ElementalRated ★ 4.5
Black WidowRated ★ 3.0
Enola HolmesRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 2.5
DuneRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 3.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
F9: The Fast SagaRated ★ 3.5
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
JobsRated ★ 3.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
American SniperRated ★ 4.5