Movies
Ratings
244
InceptionRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 3.5
MetropolisRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 3.0
Café SocietyRated ★ 2.5
WitnessRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 4.5
Mother!Rated ★ 4.0
Out of SightRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 3.0
Thelma & LouiseRated ★ 3.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 5.0
MotherRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
The HostRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 4.0