Titles you rated
The Sound of Your HeartRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 4.5
Two WeeksRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Liar GameRated ★ 3.5
Doctor StrangerRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 4.0
You Are All SurroundedRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 3.5
RememberRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0