Titles you rated
UpRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Northern Limit LineRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
Phantom DetectiveRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0