Titles you rated
Death NoteRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Finding DoryRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
If Cats Disappeared From the WorldRated ★ 5.0
My Rainy DaysRated ★ 5.0
Heart is...Rated ★ 3.5
OseamRated ★ 4.0
CarsRated ★ 2.5
BoltRated ★ 3.0
Slow VideoRated ★ 2.0- D-WarRated ★ 3.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.5
The MistRated ★ 3.0