Movies
Ratings
61
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Scandal MakersRated ★ 4.0
QuickRated ★ 3.0
White House DownRated ★ 4.0
MinionsRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
Time RenegadesRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
RoboCopRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 3.0
Joint Security AreaRated ★ 3.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 5.0