Titles you rated
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Oh My VenusRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 5.0
Cunning Single LadyRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Me too, Flower!Rated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0