Series
Ratings
189- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
The Sound of Your HeartRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
Tomorrow with YouRated ★ 3.0
The RebelRated ★ 3.5
Innocent DefendantRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0- My Love PatzziRated ★ 3.5
Squad 38Rated ★ 3.5
Dear My FriendsRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Drinking SoloRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5