Movies
Ratings
409
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 4.0
FinchRated ★ 4.0
NyadRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
22 JulyRated ★ 4.0
Captain PhillipsRated ★ 4.0
Phantom ThreadRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.5
No Way UpRated ★ 0.5
A Short Film About LoveRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.0
May DecemberRated ★ 3.5
Evil Does Not ExistRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 3.5
The WhaleRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5