Series
Ratings
250
The Devil's PlanRated ★ 4.5
A Hundred MemoriesRated ★ 3.5
Uncle From Another WorldRated ★ 3.0
Genie, Make a WishRated ★ 4.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Nine PuzzleRated ★ 4.0- More Beautiful Than HeavenRated ★ 3.0
KarmaRated ★ 4.5
Resident PlaybookRated ★ 3.0
MIU404Rated ★ 5.0
Hyper KnifeRated ★ 4.0
The Art of NegotiationRated ★ 4.0
Although I Am Not a HeroRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0- Mother and MomRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 4.5
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 4.5