Series
Ratings
65
On AirRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
All InRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
GiantRated ★ 5.0
Prime Minister and IRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 4.0
My PrincessRated ★ 4.5
The LegendRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 3.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
Dong YiRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.5
Blue TowerRated ★ 4.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0