Movies
Ratings
100
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
Lovers of 6 YearsRated ★ 3.0
High School Musical 2Rated ★ 4.0
Still WalkingRated ★ 3.5
C'est Si BonRated ★ 3.5
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.0- She s On DutyRated ★ 3.0
My Little BrideRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 3.5
The TransporterRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 2.5
MaleficentRated ★ 5.0
101 DalmatiansRated ★ 4.5
Home Alone 3Rated ★ 4.0
I Am The KingRated ★ 3.0
LucyRated ★ 1.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5