Titles you rated
Jason BourneRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
TaxiRated ★ 3.0
The Fast and the FuriousRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
SicarioRated ★ 3.0
Air Force OneRated ★ 4.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0
Volcano HighRated ★ 1.0
The TuxedoRated ★ 3.0
The Expendables 2Rated ★ 4.5
Rush Hour 2Rated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
Die Hard 2Rated ★ 4.0
The ExpendablesRated ★ 4.5
Jack ReacherRated ★ 4.0
Blood DiamondRated ★ 5.0
Die HardRated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 5.0